Benefiční koncert DĚTI DĚTEM již dnes

Verze pro tisk |

Ve čtvrtek 26. listopadu se uskuteční benefiční koncert pro Domov Sváté Máří Magdalény v Jiřetíně pod Jedlovou. Akci pořádá Auto team Němec v Benešově nad Ploučnicí a ZUŠ Česká Lípa, kde se taky koncert uskuteční v 17 hodin na Velkém sále.

Benefice bude probíhat formou sbírky trvanlivých potravin. Ve firmě Auto team Němec již sbírka probíhá. Jaroslav Němec s Marií Němcovou mají velký vztah k hudbě. Svědčí o tom i fakt, že nejen jejich dcera je žákem základní umělecké školy, ale dokonce i sám pan Němec je žákem klavírního oddělení. Jejich snaha uspořádat akci, která by přinesla pomoc, je tedy logicky dovedla ke spolupráci se Základní uměleckou školou v České Lípě. ZUŠ Česká Lípa již několik let pořádá koncert v Bazilice všech svatých pro Farní charitu v České Lípě. Letos tento koncert připadl na 17. 12. a podruhé se uskuteční se žáky ZUŠ Počernice Praha.

Na koncertě DĚTI DĚTEM uvidíte vystoupení žáků školy, ale i vystoupení maminek a dětí z Domova v Jiřetíně. Srdečně vás zveme a přijďte podpořit dobrou věc.

26. 11. 17:00, Velký sál ZUŠ 

alt
alt
Nahoru